Skip links

Sme kreatívne štúdio! Ponúkame komplexné služby v online svete.

Sme Tím, ktorý pomáha vytvárať kreatívne online služby. Sme vyštudovaní umelci, ktorí milujú umenie a aj to nám pomáha napredovať v kreatívnom myslení. V Košiciach sídlime už roky. Svojim klientom pomáhame aj na diaľku po celom svete, aby dosiahli ich vysnení imidž a svoje ciele. Naša klientela je nie len zo Slovenska, ale aj z Nového Zélandu, Ameriky, Anglicka a  Dubaja. A to nás nesmierne teší!

Sledujeme nové trendy v rámci slovenského trhu aj v rámci svetových požiadaviek. To nám pomáha poskytovať lepšie služby. Neveríš? Sme si vedomí, že Tvoju dôveru  si musíme zaslúžiť. Neváhaj nás kontaktovať! V tvojej ceste k úspechu Ti radi pomôžeme. Naše dokončené projekty hovoria samy za seba. Pozri sa na nich. Sme mladí a inovatívny kolektív, ktorý bude pre Teba určite vhodným partnerom na spoluprácu!

10+
rokov skúsenosti
500+
dokončený projekt
100%
podpora

Spoznaj náš tím

Dávid Kovács

Dávid Kovács

info@smartside.sk
Andrea Mišinová

Andrea Mišinová

andrea.misinova@smartside.sk
Kevin Bodnár

Kevin Bodnár

Konzultant

Naše riešenia sú pre Teba výhodou

Nevieš, čo chceš? Nevieš, kde začať? Nevadí. Nechaj to na nás. Veľmi radi za Teba prevezmeme túto zodpovednosť. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Tvoj projekt zrealizovali. Naša spolupráca je založená na komunikácií, aby sme dosiahli len tie najlepšie výsledky podľa Tvojich požiadaviek.

Webstránky

Upútaj pozornosť tvojich stálych, ale aj nových zákazníkov. Udrž ich na webe dlhšie a motivuj ich k tomu nech sa na Tvoj web opäť vrátia.

Webdizajn

S nami získáš moderný a funkčný dizajn s prehľadnou štruktúrou, ktorá bude spĺňať súčasné trendy.

Grafické práce

Ponúkame komplexné služby. Ako napríklad vytvorenie corporate identity, ktorá zahŕňa: návrh loga, dizajn manuál, vizitky, hlavičkový papier a pod.

Preskúmať
Ťahať