Skip links

Sme kreatívne štúdio! Ponúkame komplexné služby v online svete.

Sme Tím, ktorý pomáha vytvárať kreatívne online služby. Sme vyštudovaní umelci, ktorí milujú umenie a aj to nám pomáha napredovať v kreatívnom myslení. V Košiciach sídlime už roky. Svojim klientom pomáhame aj na diaľku po celom svete, aby dosiahli ich vysnení imidž a svoje ciele. Naša klientela je nie len zo Slovenska, ale aj z Nového Zélandu, Ameriky, Anglicka a  Dubaja. A to nás nesmierne teší!

Sledujeme nové trendy v rámci slovenského trhu aj v rámci svetových požiadaviek. To nám pomáha poskytovať lepšie služby. Neveríte? Sme si vedomí, že vašu dôveru  si musíme zaslúžiť. Neváhajte nás kontaktovať! Vo vašej ceste k úspechu vám radi pomôžeme. Naše dokončené projekty hovoria samy za seba. Pozrite sa na nich. Sme mladí a inovatívny kolektív, ktorý bude pre vás určite vhodným partnerom na spoluprácu!

10+
rokov skúsenosti
500+
dokončený projekt
100%
podpora

Spoznaj náš tím

Dávid Kovács

Dávid Kovács

info@smartside.sk
Andrea Mišinová

Andrea Mišinová

andrea.misinova@smartside.sk
Karol Krupi

Karol Krupi

Fotograf

Naše riešenia sú pre Vás výhodou

Neviete, čo chcete? Neviete, kde začať? Nevadí. Nechajte to na nás. Veľmi radi za vás prevezmeme túto zodpovednosť. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme váš projekt zrealizovali. Naša spolupráca je založená na komunikácií, aby sme dosiahli len tie najlepšie výsledky podľa vašich požiadaviek.

Webstránky

Upútajte pozornosť vašich stálych, ale aj nových zákazníkov. Udržte ich na webe dlhšie a motivujte ich k tomu nech sa na váš web opäť vrátia.

Webdizajn

S nami získate moderný a funkčný dizajn s prehľadnou štruktúrou, ktorá bude spĺňať súčasné trendy.

Grafické práce

Ponúkame komplexné služby. Ako napríklad vytvorenie corporate identity, ktorá zahŕňa: návrh loga, dizajn manuál, vizitky, hlavičkový papier a pod.

Nechajte nám kontakt a my sa vám čo najskôr ozveme

Preskúmať
Ťahať